Prokuroria përballë zgjedhjeve. Nuk dëgjohen denoncimet, por besohen përgjimet

Nga  Ermal Vija Kur kandidatët ishin të mbërthyer nga ethet e zgjedhjeve parlamentare të 2021, në fshatin Borovë, Kolonjë, një i moshuar u afrua kurioz për të dëgjuar kandidaten socialiste Olta Xhacka. Ajo që i ndodhi banorit u kthye së pari një grindje me truprojat dhe më tej objekt i hetimeve për krimin e ‘pengimit …

Prokuroria përballë zgjedhjeve. Nuk dëgjohen denoncimet, por besohen përgjimet Read More »